* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Listopada 24, 2020, 12:44:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sportacademy

Strony: [1] 2 3 ... 28
1
Bazar / Odp: SAA ,HGH ,EPO ,Peptydy and more.
« dnia: Listopada 11, 2020, 12:12:25 pm »
Oczywiście mamy Saly

2
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Listopada 07, 2020, 12:50:37 am »
BPC 157 plus zioła

3
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Października 30, 2020, 10:27:27 pm »
Tak w Chinach jest w zasadzie po epidemii ,wszystko pracuje ,rząd Chin uruchomił preferencyjne kredyty na założenie ,otwarcie biznesu po tym jak biznes wyjdzie ok to połowa jest umarzana.

Pozdrawiam z Państwa Środka

Chiny trzymają się mocno

4
Bazar / Odp: SAA ,HGH ,EPO ,Peptydy and more.
« dnia: Października 04, 2020, 01:21:54 am »
Ma oczywiście Tadalafil Citrate/Cialis/Tadalafei

5
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Maja 23, 2020, 12:28:23 pm »
Masz rację ,ale jak szukałem GW u najróżniejszych producentów to niekiedy oferowano mi LGD i RAD.

Stąd ma sugestia ,że jest dostępne.

6
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Maja 22, 2020, 12:19:50 pm »
Będzie MK677 RAD ,LGD i może coś jeszcze ,ale GW niestety niw będzie produkowane chyba że coś się zmieni to będziemy wiedzieć  o tym pierwsi.

Pozdrawiam

7
Peptydy / Odp: AOD 9604 nowy Fragment peptide.
« dnia: Kwietnia 19, 2020, 02:27:30 am »
U Dr. Wenmei.[b/]

8
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Kwietnia 08, 2020, 02:28:58 am »
Dzisiaj Wuhan zostaje otwarte ok 10 dni remu otworzono prowincje Hubei ,której stolicą jest Wuhan.
Chiny także kilka dni temu zamknęły granice ponieważ zdążały się przypadki powrotów Chińczyków zainfekowanych wirusem oraz odnotowano kilka przypadków zainfekowanych osób ,które przybyły do Chin zainfekowane nie będące obywatelami Chin.
Można dziś powiedzieć ,że epidemia w Chinach została opanowana i wszystko zbliża się do kompletnej normalności z przed epidemii. Zastosowano drakońskie środki np. przez dwa tygodnie w niektórych prowincjach ludzie nie wychodzili z domu jedzenie było zamawiane online i dostarczane do domów. W Wuhan taka sytuacja trwała 76 dni ,nasza Dr, Wenmei dzisiaj po 76 dniach będzie mogła wyjść z synem na spacer. Wszyscy w Wuhan będą teraz sprawdzani testem na koronowirusa i ci ,u których test będzie pozytywny zostaną hospitalizowani by nie nastąpił powrót epidemii.
U mnie gdzie mieszkam kina ,restauracje są już otwarte ok 90% firm wróciło do pracy.
Jedynie szkoły ,uniwersytety są jeszcze nieczynne ,przewiduje się otwarcie na maj.
Maseczki wszyscy muszą nosić do końca czerwca np. bez maseczki nie pojedziemy  metrem autobusem ,pociągiem nie wejdziemy do galerii handlowej etc.
Jest tu u mnie piękna wiosna i jeździmy na rowerach jest bardzo miło i wszystko wraca całkowicie do normy z przed epidemii.
Z tego co wiem ,ale zaznaczam ,że nie jest to oficjalna wiadomość dostawy wielu artykułów do USA jest wstrzymana np. 97% medykamentów na rynek USA jest produkowana w Chinach ,oraz cała masa innych artykułów na rynek USA jest produkowana w Chinach.
Wojna USA vs Chiny trwa i wkracza w nową fazę zobaczymy jak to się skończy ,natomiast pomoc i produkcja do Europy idzie pełną parą idzie to droga lotniczą ,morską oraz pociągami prze  Rosję i Turcję by zaopatrzy Europę we wszystko co potrzebne w tych trudnych chwilach.
Proszę pytać mnie o Chiny o to co tu się dzieje na wszystko odpowiem ,powiem jedna jechałem tu z dusza na ramieniu "komunizm" etc ,ale się bardzo pozytywnie rozczarowałem.
Mieszkałem 20 lat w USA i Chiny n kanwie USA jawią się jako oaza wolności i proszę nie wierzyć w propagandę ,że tu jest jakiś zamordyzm etc. to jest naprawdę wolny kraj i wolni ludzie ,którzy die bogacą w szybkim tempie i są bardzo patriotyczni i kochają swój kraj ,a tzw. polityczni przeciwnicy to agentura USA lub innych krajów i takich za zdradę się karze i tyle to u nas w Polsce rząd jest amerykańsko-żydowski lub niemiecko-rosyjski zależy kto komu oddaje Polskę w tzw, opiekę.
Pozdrawiam i jestem całym sercem z Wani w Polsce i Europie w czasie tej epidemii.

9
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Kwietnia 02, 2020, 12:57:05 pm »
Odpowiem szeroko jutro u mnie już wieczór ,a miałem ciężki dzień ,zwrócę jedynie uwagę ,że piszesz pisowski rząd z czego wynika ,że tzw. demokratycznie wybrany rząd nie ma zaufania narodu ,opinia jest taką ,że nas doi że jest przeciwko nam etc. natomiast w Chinach nie ma żadnych wyborów ,ale Chińczycy ufają i wierzą we władze w rząd ,że działa na ich korzyść niskie podatki duża wolność gospodarcza etc. Dlatego podczas epidemii prawie bez problemów podporządkowali się drakońskim restrykcjom (jutro opiszę jakie były działania w Wuhan i w prowincji Hubei i całych Chinach) i to przyniosło skutek taki ,że epidemia zaczęła wyhamowywać i została okiełzana. Na dziś 70-80% firm w chinach już pracuje i idą dostawy do Europy do USA są wstrzymane o ile wiem.
To by było na dzisiaj jutro szeroko opiszę czas epidemii tu w Chinach.

10
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Kwietnia 02, 2020, 09:31:55 am »
Chiński Biznes prowadzi mój kolega z okolic Shanghai i prawda Chiny zamknęły granice 3 dni temu bo stwierdzono osoby zainfekowane i poddano je obserwacji szpitalnej a reszta poszła na kwarantanne 14 dni w hotelach opłacanych przez rząd Chin mają tam także darmowe jedzenie ,to co podają zachodnie media o zmianie wirusa nowej mutacji to trzeba brać jakieś tam przełożenie jest od paru dni nagonka na Chiny ,a nasiliło się to po tym jak zachorowalność w USA rośnie gwałtownie i trzeba nieudolność jakoś usprawiedliwić.
Będę przekazywał teraz chyba co dziennie co się tu w Chnach dzieje byście mieli najświeższe informacji.
Moi koledzy i koleżanki bez paniki ,spokojnie damy radę trzeba koniecznie ograniczyć kontakt z innymi ludźmi zakupy robić tak także by ten kontakt był ograniczony ,nosić maseczki to podstawa.
Pytajcie to postaram się wam powiedzieć jak tu do kwestii epidemii podchodzono, Chiny w zasadzie dały radę tej zarazie.
Pozdrawiam i jestem całym sercem z wami.

11
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Kwietnia 02, 2020, 02:11:22 am »
Lukrecja w drodze do Polski ,składamy zestaw na koronowirysa i będzie to lukrecja oraz ,ginger plus pigwa tu może się w tym ostatnim ziółku coś zmienić.
 Poniżej podaje link do kanału Marka Skoczylasa ,który traktuje o ziołach ,które były i są używane w zwalczaniu koronowirusa

 https://www.youtube.com/watch?v=y3b_btDHsOg

Poniżej link do dokumentu Chińskiego rządu co i jak uezwano w walce z koronowirusam.

http://www.gov.cn/zhengce/zhengceku/2020-03/04/5486705/files/ae61004f930d47598711a0d4cbf874a9.pdf

Pozdrawiam

Chciałem się odnieść do powyższych postów ,ale poczekam bo jest tak daleko posunięta dezinformacja w Polsce i na świecie  odnośnie tego co się działo i dzieje w Chinach ,że uznałem nie ma sensu podnosić temperatury dyskusji bo nie ma to sensu ,a trzeba się skupić by wam w Polsce pomóc przerwać ten trudny czas.

Jeszcze raz Pozdrawiam i jestem z Wami w tej wyjątkowej sytuacji.

12
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Marca 29, 2020, 01:18:30 am »
Lukrecja będzie za ok 2-3 tyg oraz będziemy składać zestaw na koronowirusa taki jaki stosowały chińskie szpitale w czasie epidemii są one dostępne na rządowej stronie Chińskiego rządu.

Pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo i ciepło w czasie epidemii.

13
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Marca 26, 2020, 07:03:53 am »
andrographis i tarczycę bajkalską te zioła są u n w ofercie proszą zarżeć do pana Ziółko.

Pozdrawiam

14
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Marca 26, 2020, 03:09:09 am »
To nie prawda ,że zainfekowany po wyzdrowieniu dalej zaraża innych to fake news.
W Chinach w walce z koronowirusem zastosowano starą medycynę chińską co można zobaczyć na oficjalnych stronach rządu Chin.
Jeśli ze strony naszych userów będzie w tym zakresie zainteresowanie to szybko zbudujemy zestaw ziołowy na koronowirusa.
Proszę nie lekce-warzyć epidemii i nie ulegać informacjom ,że więcej umiera na grypę niż na koronowirusa podają oni roczny bilans zgonów na grypę i tygodniowy lub dwutygodniowy bilans zgonów na koronowirusa i w ten sposób zakłamują rzeczywistość.
Noście maseczki ,unikajcie kontaktów z innymi ludźmi zmniejszcie to do minimum.
My tu w Chinach w zasadzie pokonaliśmy epidemie i wychodzimy z niej ,ale zastosowano bardzo drastyczne środki i to jest skutek ,maseczki będzie można zdjąć pod koniec czerwca ,prowincja Hubei jest już odblokowana jedyne miasto Wuhan jest jeszcze zamknięte do połowy kwietnia.
Nasza pani doktor Wenmei jest z Wuhan i mam informacje na bieżąco o faktycznej sytuacji w Wuhan.
Jest to wspaniała pani i mama tam ludzie nie wychodzą z domów już ponad dwa i pół miesiąca jedzenie jest dostarczane pod drzwi co drugi dzień zamawiane online.
My tu w Chinach jesteśmy teraz z Europą z Włochami i Polską i wspieramy was w tych trudnych chwilach ,chińscy lekarze i pielęgniarki oraz niezbędny sprzęt jest już we Włoszech mamy nadzieję na szybkie opanowanie tam sytuacji epidemiologicznej ,Rosja także wysyła wsparcie do Włoch. Z Chin poleciał do Polski nieodpłatnie transport testerów ,maseczek ,kombinezonów etc. by pomóc polakom i Polsce za jej wdzięczność gdy Chiny zmagały się z epidemią.

Na koniec proszę obejrzeć vlog pana doktora Skoczylasa odnośnie lukrecji i innych ziół zastosowanych przez Chiny w walce z koronowiruse.

https://www.youtube.com/watch?v=y3b_btDHsOg&t=2s

Pozdrawiam serdecznie z Chin my tu daliśmy radę epidemii i wy dacie radę.

15
Szatnia / Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« dnia: Marca 18, 2020, 10:27:04 pm »
Polecam Chiński Biznes na YouTube rzetelny kanał natomiast raport z Państwa Środka prowadzi alkoholik ,oszust i złodziej ,dobry kanał po polsku z Chin to Damian Chen Made in China.
Proszę obejrzeć także "china manufacturing" to pokazuje Chiny od strony przemysłowej.

Pozdrawiam.

Strony: [1] 2 3 ... 28

Recent

użytkowników
Stats
  • Wiadomości w sumie: 11560
  • Wątków w sumie: 714
  • Online Today: 61
  • Online Ever: 525
  • (Grudnia 07, 2019, 12:41:06 am)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 38
Total: 40