SportAcademy

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2,456
  • Latest: heiss2
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12,722
  • Wątków w sumie: 793
  • Online today: 143
  • Online ever: 560 (Styczeń 13, 2023, 10:31:04 PM)
Użytkownicy online
  • Users: 1
  • Guests: 30
  • Total: 31
  • andon
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - bakus15

#1
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
Listopad 07, 2017, 04:26:06 PM
Cytat: Pan Koksik w Listopad 07, 2017, 03:58:13 PM
Cytat: bakus15 w Listopad 07, 2017, 02:45:35 PM
Panie Kosik czemu Twoim zdaniem ghrp i cjc nie jest dobrym pomysłem na odblok a mk juz tak? przeciez mk wyrzuca dużo mnie GH niż ghrp i cjc?

i co z ta ostryną? można w końcu na odbloku czy nie?

A gdzie ja napisałem, że ghrp i cjc do odbloku się nie nadaje? Odniosłem się do GHRP2, a nie do GHRP ogólnie jak byś nie zauważył.

Płytko patrzysz. MK jest długodziałającym GHS i w skali dnia dużo lepsze jest dozowanie GH, niż jednorazowy peak i mocny spadek.

Co do GHRP2 -  jak byś trochę głębiej spojrzał na temat to byś wiedział, że GHRP2 wywala duużo bardziej kortyzol i Prolkę od MK, czy Ipamorelinu (tu nie wywala praktycznie wcale, ale szukać środka, jak igły w stogu siana) a to większy bajzel podczas odbloku, niż dodatkowy zysk z ng hormonu, który jedynie wpłynie na regenerację, ale katabolizmu nie zatrzyma.

Poza tym MK jest wygodne, a peptydy się wbija kilka razy dziennie i dodatkowo jest ważny czas podawania, są po prostu upierdliwe.

Panie Koksik ja tez nie napisałem, że Ty napisałeś, ze ghrp się nie nadaje ;) odniosłem wrażenie że się spiąłeś jakbym był jakimś internetowym trollem a ja po prostu pytam.. o tym, ze ghrp wywala prolke i kortyzol wiem. ja chce akurat bić ghrp6

bardzo mnie zastanawia to co napisał kolega na górze. co sądzisz o połaczeniu mk i cjc?
#2
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
Listopad 07, 2017, 02:45:35 PM
Panie Kosik czemu Twoim zdaniem ghrp i cjc nie jest dobrym pomysłem na odblok a mk juz tak? przeciez mk wyrzuca dużo mnie GH niż ghrp i cjc?

i co z ta ostryną? można w końcu na odbloku czy nie?
#3
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
Czerwiec 26, 2017, 06:10:43 PM
jak dawakować forskoline? ważę 100kg. 2 caps przed snem bedzie ok czy za dużo?
#4
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
Maj 31, 2017, 08:01:15 PM
Cytat: Pan Ziółko w Maj 31, 2017, 04:56:00 PM
Cześć

Najpierw cięższy kaliber, a potem zioła na podtrzymanie i ustabilizowanie :)

Nie napisałeś pod co planujesz takie połączenie, bo można spojrzeć na nie dosyć szeroko.


pod sporty walki, konkretnie bjj. czasem trochę pobiegam i jakiś obieg zrobię na siłowni:)
#5
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
Maj 31, 2017, 02:46:52 PM
witam. niedługo będę schodził z cyklu. chciałem wrzucić do odbloku jakieś zioła. myslałem o zestawie enduro, BT i MK-677. myślicie że to dobre połaczenie czy polecacie coś innego?

jak brać BT? wrzucic razem z SERMami po HGC, czy jak skończe Sermy?